niedziela, 11 marca 2018

Just the two of us - sesja zdjęciowa łomianki, fotograf łomianki, fotografia dzięcięca łomianki, fotografia rodzinna łomianki, sesja lifestyle łomianki

Dziś zapraszam Was do mojego domu, rozgośćcie się, usiądźcie wygodnie :)
A gdzie najwygodniej?
Wiadomo, w fotelu ;)
Przyznam się Wam, że ostatnio coraz bardziej lubię sesje lifestylowe. I mimo, że moje domowe studio wciąż bogaci się o nowe dodatki i gadżety to jednak te naturalne ujęcia i łapanie prawdziwych chwil i emocji to rodzaj fotografii, który chyba na dobre skradł moje serce. 
Widzę też coraz większe zainteresowanie takimi sesjami co bardzo mnie cieszy :)
A jakie sesje Wy wolicie?

4 komentarze:

 1. No to się rozgościłam, dziękuję. hehe Fantastyczne zdjęcia, magia dziecięcego świata z nich bije. Bardzo fajny model. :))) Lubie zdjęcia naturalne, lubię, kiedy widać szczere emocje. Nie takie idealne, ale pełne naturalności, co oznacza, że nie są idealne, ale za to z duszą. Eeee chyba coś tu dziwnie piszę. hahahahaha Uściski przesyłam. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aga, bardzo dobrze piszesz, właśnie o to mi chodziło, o prawdziwość, naturalność i piękno takich właśnie chwil :)

   Usuń
 2. Aniu, zdjecia cudowne. Uwielbiam te ujęcia, ulotne chwile złapane okiem obiektywu, który pokazuje piękno naturalności.
  Pozdrawiam Cie Aniu serdecznie.
  P.s. czy mnie też możesz tak złapać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu, dziękuję za miłe słowa :)
   I pewnie, że Ciebie też mogę tak złapać ;) portrety kobiece coraz bardziej zaprzątają moje myśli :)

   Usuń

Wszystkie zdjęcie zamieszczone na stronie anjafoto.pl/anjafotografia.blogspot.com są mojego autorstwa i stanowią moją własność. Nie zgadzam się na ich kopiowanie oraz wykorzystywanie bez mojej pisemnej zgody, zgodnie z przepisami o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83 ustawy z dnia 4 lutego 1994r.

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia