niedziela, 8 kwietnia 2018

Wspomnienia - sesja zdjęciowa łomianki, fotograf łomianki, fotografia dzięcięca łomianki, fotografia rodzinna łomianki

Dziś będzie wspomnieniowo.
Robiąc porządki na dysku natrafiłam na poniższe zdjęcia i nie mogłam powstrzymać się żeby Wam ich nie pokazać :) To zdjęcia powstałe w czasie warsztatów fotografii dziecięcej u Ilony Szymańskiej, w których brałam udział już dawno, dawno temu. Dziś wracam do tych zdjęć z ogromnym sentymentem bo jest na nich wszystko to co kocham najbardziej: naturalne światło, naturalne swobodne ujęcia, minimalizm i mój osobisty, ukochany model :)
A Wy poznajecie kto jest na zdjęciach? ;)

4 komentarze:

 1. Ja doskonale rozumiem taki sentyment,sama ostatnio bardzo często zaglądam do folderów głównie z zeszłego roku,bo kryje się tak jeszcze sporo niepublikowanych ujęć i czasami jak na nie patrzę to aż żal człowieka zżera,że się tak marnują.
  Obstawiam,że na zdjęciach jest Pani synek,tylko z tego co kojarzę od czasu ich zrobienia troszkę urósł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To trzeba wyciągać i wystawiać takie skarby "z szuflady" :)
   A na zdjęciach faktycznie jest mój synek, ten sam co w poprzednim wpisie ;) i tak, tak, urosło się mu troszeczkę :)
   P.S. Ania jestem:)

   Usuń
  2. Ahhh przydałoby się,ale ostatnio wciąż czasu brak ;( Nie wyrabiam się nawet z obróbką bieżących zdjęć,a tu jeszcze przyszła wiosna i dobija mnie świadomość,że nie będę mogła wykorzystać jej walorów na tyle na ile bym chciała i mogła. Mimo wszystko po aparat sięgam często,czasem na 2 minuty,czasem żeby zrobić jedno zdjęcie,więc może nie będzie aż tak źle ;)
   P.S Będę pamiętać :)

   Usuń
 2. Wiem jak to jest, mnie też brakuje czasu i mam spore zaległości w pokazywaniu wszystkich zdjęć, które bym chciała pokazać :)

  OdpowiedzUsuń

Wszystkie zdjęcie zamieszczone na stronie anjafoto.pl/anjafotografia.blogspot.com są mojego autorstwa i stanowią moją własność. Nie zgadzam się na ich kopiowanie oraz wykorzystywanie bez mojej pisemnej zgody, zgodnie z przepisami o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83 ustawy z dnia 4 lutego 1994r.

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia