sobota, 12 maja 2018

Wiosenne portrety - sesja zdjęciowa łomianki, fotograf łomianki, fotografia dzięcięca łomianki, fotografia rodzinna łomianki

Mój osobisty model i anioł, dawno nie było go na moim blogu, tak więc dziś w wiosennej odsłonie :)
Nigdy zbyt chętnie nie stawał przed moim obiektywem, jednak ostatnimi czasy mam wrażenie jakby stał się bardziej wyrozumiały dla mojej pasji. Bardzo mnie to cieszy :)
Przy okazji zobaczcie naszą poprzednią sesję, zrobioną dokładnie w tym samym miejscu tylko 3 lata, temu. Czas biegnie zdecydowanie za szybko...
I dopiero na zdjęciach widać jak bardzo się zmieniamy, dlatego fajnie je mieć ;)

5 komentarzy:

 1. Piękne światełko! I ujęcia! Bardzo ładna sesja. �� ��

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie wyszło! :) Coż z członkami rodziny (zwłaszcza tymi młodszymi) tak to już jest,że nie zawsze chętnie przystają na nasze pomysły.Tym bardziej gratuluję Wam takich fajnych wspólnych ujęć :)
  P.S To ta 50-tka 1.4 tak fajnie maluje? Można widzieć w zestawieniu z jakim body? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodatkowo mam też wrażenie, że chłopcy mniej chętnie pozują i mamy córek mają łatwiej ;)
   Co do obiektywu, to tak, to 50 1.4, w zasadzie to chyba prawie wszystkie zdjęcia zamieszczone na blogu tym w właśnie obiektywem były zrobione w połączeniu z body Canon eos 60D :)

   Usuń
 3. Znakomita sesja widać że autor posiada to coś w robieniu zdjęć.

  OdpowiedzUsuń

Wszystkie zdjęcie zamieszczone na stronie anjafoto.pl/anjafotografia.blogspot.com są mojego autorstwa i stanowią moją własność. Nie zgadzam się na ich kopiowanie oraz wykorzystywanie bez mojej pisemnej zgody, zgodnie z przepisami o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83 ustawy z dnia 4 lutego 1994r.

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia